Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Dam pracę (etat)

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Praca dla Konserwatora UDT Serwisanta Maszyn Budowlanych UTB

TransAllen Dźwigi & Podnośniki to polska firma z tradycjami od 1979r. zajmująca się m.in. wynajmem oraz sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych. Posiadamy największą flotą maszy w regionie i jesteśmy m.in autoryzowanym i wyłącznym Dealerem w Polsce marki Ruthmann Bluelift.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko: Konserwator UDT - Serwisant Maszyn Budowlanych

Co będzie należało do Twoich zadań:

- wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn
- usuwanie awarii i innych uszkodzeń maszyn i urządzeń
- współpraca z logistyką i serwisem w obrębie naszej firmy
- utrzymanie parku maszyn i urządzeń w należytym stanie technicznym

Oczekujemy:

- wiedzy w zakresie budowy i konserwacji urządzeń UTB
- doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika / serwisanta lub pokrewnym
- odpowiedzialności,
- komunikatywności,

Oferujemy

- bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie wraz z całym zapleczem technicznym
- bardzo dobrze wyposażone auta serwisowe
- możliwość wyboru formy współpracy - umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa współpracy B2B
- długotrwałą i stabilną współpracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- pracę w zgranym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zdobycia uprawnień UDT oraz kursów, które podniosą Twoje kwalifikacje

Ogłoszenie wygasło

Wyświetleń: 590
Identyfikator ogłoszenia: 468748
Zgłoś naruszenie

Ogłoszenie wygasło

Ogłoszenie wygasło, prosimy o powstrzymanie się przed kontaktem z ogłoszeniodawcą
Użytkownik
Użytkownik #1876
Data dodania
2021-09-18
Data wygaśnięcia
2024-04-14

Ogłoszenie wygasło

Lokalizacja

Ogłoszenie wygasło

Wyświetleń: 590
Zgłoś naruszenie