Specjalista ds. Płac

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PŁAC

Miejsce pracy: Jasło

Kluczowe zadania:
Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi
przepisami,
Sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów bankowych,
Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, PPK, ZUS,
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. ZUS, PFRON, US, GUS,
Obsługa systemu kadrowo-płacowego, programu Płatnik,
Obsługa ubezpieczenia grupowego,
Przygotowywanie raportów i innych zestawień dotyczących danych kadrowo-płacowych.

Nasze oczekiwania:
Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób
fizycznych,
Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych oraz samodzielność w naliczaniu płac, zasiłków i innych
świadczeń pracowniczych,
Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Comarch Optima,
Umiejętności komunikacyjne,
Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
Inicjatywa w działaniu, gotowość do poszerzania wiedzy,
Dobra znajomość programu Excel,
Analityczne myślenie.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Wsparcie w procesie wdrożenia,
Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych,
Współpracę z wieloma specjalistami,
Przyjazne środowisko pracy,
Ofertę ZFŚS,
Program Grupowego Ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji za pomocą poniższego linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyświetleń: 1 225
Użytkownik
Użytkownik #46491
Data dodania
2023-04-03
Data wygaśnięcia
2024-02-27
Zdjęcia