Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Pracownik Działu Logistyki

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:
Monitorowanie i opieka nad ładunkami oraz bieżący kontakt z kierowcami,
Budowanie długofalowej współpracy z firmami spedycyjnymi.
Dbanie o terminowość dostaw,
Informowanie klienta o przebiegu transportu
Utrzymywanie dobrych relacji pomiędzy dostawcami a firmami transportowymi

Nasze wymagania:
Język angielski w stopień komunikatywny
umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
Mile widziane wykształcenie w kierunku logistyka.
komunikatywność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
Znajomość pakietu MS Office (EXCEL)

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości rozwoju
Grupowe ubezpieczenie na życie
program wdrożeniowy, który pozwoli w pełni wykonywać obowiązki.