Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Przez internet

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Przez internet

Praca biurowa zdalna

Cena: 2 000 brutto do negocjacji
Rekrutacja na miesiąc grudzień!!!

Szukasz czegoś nowego ? Masz dość różniących cen i życia z miesiąca na miesiąc ? Ta oferta jest dla Ciebie

-Praca w pełni zdalna
-Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz
-Nie masz szefa nad sobą
-Nie musisz mieć doświadczenia - darmowe szkolenia
-Umowa
-Pełne wsparcie zespołu
-Wypłaty na konto
-Możliwość zarobienia pierwszych pieniędzy już podczas szkolenia

Zakres obowiązków:
-promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych
-odpisywanie na wiadomości gotowymi formułkami
- dodawanie ogłoszeń na portalach

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszam do kontaktu

Wyświetleń: 626