Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim (lub j. francuskim lub j. czeskim)

Grupa WIPMEB to producent, dystrybutor oraz globalny eksporter mebli do kilkudziesięciu krajów Europy.
W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją na kolejne rynki zagraniczne szukamy osób, które wzmocnią nasz zespół handlowy.

Twój zakres obowiązków:
Stała współpraca z klientem
Przygotowywanie ofert sprzedażowych, dokumentacji oraz rozwój i udoskonalanie już istniejących ofert produktowych
Wdrażanie nowych produktów na platformy sprzedażowe
Monitorowanie rynku i działań konkurencji
Wdrażanie kampanii marketingowych
Nasze wymagania zachęcamy do aplikowania, jeśli:
Posiadasz doświadczenie w Dziale sprzedaży/Obsłudze klienta min. 1 rok
Jesteś klientocentryczny
Swobodnie posługujesz się j. angielskim lub innym: j. niemieckim lub j. francuskim lub j. czeskim
Posiadasz wykształcenie min. średnie
Dobrze obsługujesz programy pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
Mile widziana znajomość MS Subiekt, systemów ERP i innych
Potrafisz współpracować w zespole, jesteś osobą otwartą i komunikatywną

To oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia, stałe wynagrodzenie, prowizję od sprzedaży oraz premie za zaangażowanie
Elastyczny czas pracy
Nowoczesne biuro w centrum miasta z prywatnym parkingiem
Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych, wsparcie zespołu oraz Szefa, który słucha pomysłów
Wyślij do nas swoje CV na adres [email protected] wpisując w tytule Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim ( lub j. francuskim lub j. czeskim)

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej rekrutacji przez WIPMEB Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564.
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę WIPMEB Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564,
Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest WIPMEB Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564
Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 6 miesięcy, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym z Administratorem w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.