Sprzedam Fiat Punto evo z 2010 roku. Samochod bezwypadkowy. Auto było sprowadzone w 2012 roku z Belgi. Ja kupiłem w 2016 jestem jego trzecim właścicielem. 184 000 przebiegu . Diesel średnie spalanie w trasie okolo 5 litrow. Uszkodzenia lakieru jak na zdjeciach. Samochod garażowany. Jestem trzecim właścicielem auto uzywane bylo tylko prywatnie . Jest swieżo po wymianie oleju i filtrów. Nowe sprzęgło ok rok temu wymieniane. Auto posiada klimatyzacje oraz czujniki parkowania z tyłu. W zestawie opony zimowe na felgach. Zapraszam do zakupu. Cena do negocjacji. Wiecej informacji pod telefonem 506 220 041