Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > RTV / AGD > Sprzedam

Gramofon z radiem głośniki sprawny WYSYŁKA.

Cena: 140
Sprzedam gramofon niemieckiej firmy Sound-master widoczny na zdjęciach.
Gramofon jest sprawny technicznie i w dobrym stanie wizualnym - zdjęcia.
W komplecie jest oryginalna wkładka i igła.
Obroty są stabilne pokrywa bez pęknięć , zawiasy dobrze trzymają.
Jest to gramofon z napędem paskowym.
Gramofon ma wbudowane radio pasmo UKF 88-108 nie wymaga przestrajania - sprawne odbiera w stereo.
Po bokach gramofonu są głośniki , ładnie grają.
Gramofon wystarczy podłączyć do prądu i wszystko działa.
tel. 531 = 952 = 922
Możliwy jest odbiór osobisty - Jasło , lub wysyłka kurierem - 20 zł lub za pobraniem 30 zł.
Zobacz moje pozostałe ogłoszenia ze sprzętem audio
Wyświetleń: 62
Identyfikator ogłoszenia: 547006
Zgłoś naruszenie
Cena: 140
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #64303
Data dodania
2026-06-10
Data wygaśnięcia
2026-07-12
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 547006
Wyświetleń: 62
Zgłoś naruszenie