Witam sprzedam felgi firmy borbet 17 w bardzo dobrym stanie mało używane na felgach są opony zimowe semperit myśle ze jeszcze są do jazdy w zimie trzymały dobrze są umyte i zabezpieczone woskiem otwór centrujący 72,6 w felgach założone są pierścienie na 64,1 a dodatkowo mam pierścienie 60,1