Witam, posiadam na sprzedaż motocykl Suzuki Bandit 600 z 2000 roku. Sprowadzony przez poprzedniego właściciela z Anglii. Motocykl w bardzo dobrym stanie. Silnik czterocylindrowy, 78 KM. Jest bardzo dynamiczny - bardzo dobre przyspieszenie. Skrzynia biegów w ogóle nie szarpie chodzi bardzo dobrze. Kilka przetarć i porysowań na silniku nic nadzwyczajnego jak na ten rocznik. Całokształt super. Sprzedaje jedynie ze względu na przeprowadzkę w jesieni. Zarejestrowany i ubezpieczony, przegląd ważny.
tel. 795916277