Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > RTV / AGD > Sprzedam

cd sony cdp-461 ładny. wysyłka.

Cena: 80
Sprzedam odtwarzacz CD japońskiej firmy Sony CDP-461 widoczny na zdjęciach.
Odtwarzacz jest w ładnym stanie wizualnym widocznym na zdjęciach
Stan techniczny - nie wczytuje płyt , słychać że kręci i wyświetla napis now disc.
Mechanizm szuflady i sterowanie działają prawidłowo , wyświetlacz świeci jasno i czytelnie.
Jest to segment dużej wieży Sonego, w zestawie nie ma pilota.
Wewnątrz jest kompletny , zainteresowanym zrobię zdjęcia środka.
Odtwarzacz nie podlega prawu do zwrotu - uszkodzony.
tel. 531 = 952 = 922
Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka kurierem 20 zł lub za pobraniem 30 zł.
Zobacz moje pozostałe ogłoszenia ze sprzętem audio
Wyświetleń: 34
Identyfikator ogłoszenia: 547226
Zgłoś naruszenie
Cena: 80
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #64303
Data dodania
2026-06-16
Data wygaśnięcia
2026-07-18
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 547226
Wyświetleń: 34
Zgłoś naruszenie